Wypożyczalnia przyczep – Gdańsk, Gdynia, Sopot

Prowadzona przez nas wypożyczalnia przyczep powstała z chęci zaspokojenia dodatkowych potrzeb Klientów. Oferujemy usługi wynajmu przyczep na terenie Gdańska i całego Trójmiasta oraz okolic. W ofercie P.U.H. Erka znajdują się przyczepy jednoosiowe i przyczepy dwuosiowe o następujących parametrach skrzyni ładunkowej:

  • 2 m x 1,33 m
  • 2,5 m x 1,33 m
  • 3 m x 1,60 m
  • 3,4 m x 1,60 m

Dysponujemy również lawetą do przewozu samochodów osobowych. Nasze przyczepy doskonale nadają się do transportu większej ilości towarów. Modele, które można u nas wypożyczyć, są stabilne i przykryte solidnymi plandekami. Można je łatwo podpiąć do samochodu lub motocykla. Szeroki wybór przyczep o różnych parametrach pozwala na ich precyzyjne dopasowanie do potrzeb najemcy. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w zdecydowaniu, która przyczepa z naszej oferty będzie najlepsza do realizacji konkretnego zadania, prosimy o kontakt.

Wszystkich informacji na temat warunków korzystania z wypożyczalni udzielamy telefonicznie lub w siedzibie firmy. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 501 184 726.

wypożyczalnia przyczepplandeki