Wypożyczalnia przyczep – Gdańsk, Gdynia, Sopot

Prowadzona przez nas wypożyczalnia przyczep powstała z chęci zaspokojenia dodatkowych potrzeb Klientów. Oferujemy usługi wynajmu przyczep na terenie Gdańska i całego Trójmiasta oraz okolic. W ofercie P.U.H. Erka znajdują się przyczepy jednoosiowe i przyczepy dwuosiowe o następujących parametrach skrzyni ładunkowej:

  • 2 m x 1,33 m
  • 2,5 m x 1,33 m
  • 3 m x 1,60 m
  • 3,4 m x 1,60 m

Dysponujemy również lawetą do przewozu samochodów osobowych. Nasze przyczepy doskonale nadają się do transportu większej ilości towarów. Modele, które można u nas wypożyczyć, są stabilne i przykryte solidnymi plandekami. Można je łatwo podpiąć do samochodu lub motocykla. Szeroki wybór przyczep o różnych parametrach pozwala na ich precyzyjne dopasowanie do potrzeb najemcy. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w zdecydowaniu, która przyczepa z naszej oferty będzie najlepsza do realizacji konkretnego zadania, prosimy o kontakt.

Wszystkich informacji na temat warunków korzystania z wypożyczalni udzielamy telefonicznie lub w siedzibie firmy. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 501 184 726.

Wypożyczalnia przyczep – szeroki wybór modeli

Oferujemy przyczepy w różnych rozmiarach, co pozwala na ich dopasowanie do typu przewożonych przedmiotów. Są to sprzęty regularnie serwisowane, dopuszczone do użytkowania również na drogach publicznych. Sprawdzają się zarówno w przypadku prywatnych użytkowników chcących przewieźć większe przedmioty, jak i firm. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – to właśnie dlatego możemy zaoferować wypożyczenie przyczepy na określony termin, nawet jeśli jest on dłuższy niż kilka dni. Wszystkie kwestie ustalamy telefonicznie lub bezpośrednio w siedzibie firmy. Warto skontaktować się z naszą wypożyczalnią przyczep odpowiednio wcześnie, by sprawdzić, czy interesujący Państwa model jest aktualnie dostępny, a jeśli nie – kiedy będzie można go wypożyczyć.

Nasze przyczepy to konstrukcje z możliwością zamontowania wodoszczelnej plandeki. Dzięki temu przewożone przedmioty są w pełni chronione m.in. przed opadami. W razie konieczności taki element można z łatwością zdjąć – z tego powodu tak ważne jest przedstawienie nam swoich potrzeb. Na tej podstawie będziemy mogli dopasować odpowiedni model do wymagań danego klienta. Nasza wypożyczalnia przyczep dysponuje wieloma egzemplarzami takich produktów, dlatego bez problemu dobierzemy właściwy wariant, zarówno pod względem maksymalnej nośności, jak i wymiarów czy obecności ewentualnej plandeki. Zapraszamy do kontaktu!

wypożyczalnia przyczepplandeki