Plandeki – produkcja, naprawa, sprzedaż

P.U.H. ERKA prowadzi działalność usługową w zakresie produkcji oraz naprawy:

  • plandek samochodowych,
  • plandek budowlanych,
  • banerów reklamowych,
  • płacht oraz innego asortymentu zgodnie z życzeniem odbiorcy.

Wykonujemy nadruki farbami na banerach, plandekach, blachach, konstrukcje stalowe pod reklamę i nieduże stelaże plandekowe. Naszą ofertę dopasowujemy do każdego Klienta indywidualnie, łącząc wszystkie umiejętności tak, aby kompleksowo wykonać każdą zleconą pracę.

Prowadzimy także sprzedaż akcesoriów do plandek, w tym taśm hamulcowych plecionych, szczotek czy okładziny. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, których produkty zyskały renomę oraz uznanie wielu Klientów indywidualnych i firm. Dostarczamy asortyment najwyższej jakości.

Profesjonalne nadruki na plandekach i powierzchniach reklamowych

Wykonując nadruki na różnego typu powierzchniach, wykorzystujemy profesjonalne techniki oraz wysokiej jakości farby, dzięki czemu rezultaty są estetyczne i trwałe. Jesteśmy elastyczni, dlatego też spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Duże doświadczenie w branży pozwala nam z wprawą stosować sprawdzone rozwiązania oraz rozpoznawać i spełniać potrzeby rynku.

Nasza oferta obejmuje:

  • plandeki samochodowe,
  • plandeki budowlane,
  • namioty,
  • płachty,
  • wydruki wielkoformatowe.

Produkujemy i naprawiamy plandeki samochodowe i budowlane. Podejmujemy się również wykonywania nadruków na bannerach reklamowych, płachtach, konstrukcjach stalowych pod reklamę czy niedużych stelażach plandekowych. W tym celu stosujemy farby sprawdzonych producentów o podwyższonej trwałości i odporności na działanie czynników zewnętrznych. Wykonywane przez nas nadruki nie ścierają się i nie blakną, dlatego mogą Państwo cieszyć się estetycznym wyglądem plandek i powierzchni reklamowych przez długi czas. Przyjmujemy także realizację zleceń na sitodruk oraz wyklejanie po wycięciu ploterem. Ponadto oferujemy bogaty asortyment innych produktów. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi aspektami naszej działalności.

Gdzie znajdują zastosowanie nasze plandeki?

Plandeki produkowane przez naszą firmę znajdują swoje zastosowanie w wielu miejscach – przede wszystkim kojarzą się z pokryciem tylnej części ciężarówek i busów. W ten sposób możliwe jest bezpieczne przewożenie towarów, bez ryzyka ich wypadnięcia czy zamoczenia. Plandeki samochodowe są bowiem wykonywane z materiałów wodoodpornych, które nie ulegają działaniu deszczu, śniegu czy wiatru. Pozwalają na bezpieczne korzystanie przez długi czas, a w razie uszkodzenia – łatwą naprawę. Takie produkty wykorzystuje się również w przypadku odczepianych przyczep. To elementy umożliwiające montaż i demontaż w zależności od własnych preferencji.

Plandeki są powszechnie stosowane również na placach budowy. W takim przypadku mają one za zadanie zabezpieczyć materiały budowlane przed czynnikami zewnętrznymi, a także wzrokiem innych osób. Są również sposobem na uchronienie osób pracujących na danym terenie przed podmuchami wiatru. W skład naszej oferty wchodzą też tkane taśmy hamulcowe, wykorzystywane na budowach m.in. do stworzenia konstrukcji dźwigów osobowych i towarowych.

Plandeki mogą być wykorzystywane również w celach typowo reklamowych – są bowiem stosowane do tworzenia namiotów, charakterystycznych dla targów i podobnych wydarzeń na świeżym powietrzu. Wówczas ogromne znaczenie ma naniesienie na nie nadruków, przyciągających uwagę potencjalnych klientów.