Szycie plandek Gdańsk – doświadczony dostawca PUH ERKA

Firma PUH ERKA powstała dokładnie 1 kwietnia 1996 roku i jest przedsiębiorstwem prywatnym, które działa na podstawie decyzji Prezydenta Miasta Gdańska pod nr ew. 95916. Jednym z najważniejszych sektorów naszej działalności jest szycie plandek. Gdańsk to miasto w którym nasza firma ma swoją siedzibę, dlatego obsługujemy w większości Klientów z Trójmiasta. W naszej ofercie znajdą Państwo również wytrzymałe, certyfikowane taśmy hamulcowe marki Trimat Ltd. Charakteryzują się one stabilnym i wysokim współczynnikiem tarcia i pozwalają na użytkowanie nawet w bardzo trudnych warunkach.

Od początku naszej działalności szyjemy plandeki samochodowe i budowlane na zamówienie Klienta. Podejmujemy się także produkcji bannerów reklamowych, płacht oraz innego asortymentu zgodnie z życzeniem odbiorcy. Wykonujemy profesjonalne nadruki farbami za pomocą specjalistycznego sprzętu lub ręcznie. Nasze plandeki i okładziny cierne wyróżniają się trwałością i estetycznym wykonaniem. Staramy się dbać o każdy detal tak, aby całość prezentowała się jak najlepiej. Malujemy plandeki, bannery, płachty i blachy wyłącznie farbami wysokiej jakości. Dzięki ich zastosowaniu nadruk jest trwały i odporny na działanie różnych czynników atmosferycznych.

Ważnym obszarem naszej działalności jest równiej wypożyczalnia przyczep. Dysponujemy szerokim wyborem przyczep w różnych rozmiarach, co pozwala na ich optymalne dostosowanie do rodzaju przewożonych produktów.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Za wyborem z naszej oferty przemawia wiele korzyści. Ogromne doświadczenie na rynku oraz wysoka jakość materiałów, z użyciem których pracujemy, pozwala nam na oferowanie Klientom wyrobów najlepszej jakości. Dodatkowo jako producent możemy nadzorować każdy etap prac związanych z szyciem plandek i działać w zgodzie z obowiązującymi standardami. Szeroki wybór asortymentu pozwala nam na sprostanie wymaganiom nawet najbardziej wymagających odbiorców. Jesteśmy nie tylko sprawdzonym producentem plandek, z którego usług korzysta duża liczba Klientów, ale wyróżniamy się także:

  • konkurencyjnymi cenami,
  • szybką realizacją zleceń,
  • indywidualnym podejściem do Klienta,
  • otwartością na negocjacje i sugestie.

Jesteśmy firmą obecną na rynku od wielu lat. Dokładnie znamy zapotrzebowanie i gusta naszych dotychczasowych Klientów. Dzięki wykonanym dla nich projektom zdobyliśmy doświadczenie i dobrą pozycję wśród producentów plandek. Wiemy, jak istotny jest dla współczesnego Klienta czas, dlatego szczególnie dbamy o to, aby nasze usługi świadczyć terminowo. Oferujemy również fachowe doradztwo i pomoc w wyborze najlepszych dla danego Klienta rozwiązań. Jeśli chcą Państwo skorzystać z usług szycia plandek lub są Państwo zainteresowani naszymi produktami, zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami i zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.