Firma P.U.H. ERKA powstała dokładnie 1 kwietnia 1996 roku i jest przedsiębiorstwem prywatnym, które działa na podstawie decyzji Prezydenta Miasta Gdańska pod nr ew. 95916.

Od początku naszej działalności szyjemy plandeki samochodowe i budowlane na zamówienie Klienta. Podejmujemy się także produkcji bannerów reklamowych, płacht oraz innego asortymentu zgodnie z życzeniem odbiorcy. Wykonujemy profesjonalne nadruki farbami za pomocą specjalistycznego sprzętu lub ręcznie. Nasze plandeki i okładziny cierne wyróżniają trwałość i estetyczne wykonanie. Staramy się dbać o każdy detal tak, aby całość prezentowała się jak najlepiej. Malujemy plandeki, bannery, płachty i blachy wyłącznie farbami wysokiej jakości. Dzięki ich zastosowaniu nadruk jest trwały i odporny na działanie różnych czynników atmosferycznych.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Za wyborem z naszej oferty przemawia wiele korzyści. Jesteśmy nie tylko sprawdzonym producentem plandek, z którego usług korzysta duża liczba Klientów, ale wyróżniamy się także:

  • konkurencyjnymi cenami,
  • szybką realizacją zleceń,
  • indywidualnym podejściem do Klienta,
  • otwartością na negocjacje i sugestie.

Jesteśmy firmą obecną na rynku od wielu lat. Dokładnie znamy zapotrzebowanie i gusta naszych dotychczasowych Klientów. Dzięki wykonanym dla nich projektom zdobyliśmy doświadczenie i dobrą pozycję wśród producentów plandek. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.