Oferujemy profesjonalne usługi dotyczące zarówno produkcji, jak i naprawy plandek. Odnawiamy osłony naczep powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, działania niekorzystnych czynników zewnętrznych czy też zużycia. Szyjemy plandeki na wymiar z różnego rodzaju tkanin. Obsługujemy zarówno przedsiębiorstwa, jak i Klientów indywidualnych. Naprawiamy plandeki

  • samochodowe,
  • budowlane,
  • płachty,
  • namioty,
  • wydruki wielkoformatowe.

Wykonujemy nadruki za pomocą specjalistycznego sprzętu, choć podejmiemy się także ręcznego malowania i naprawy uszkodzonych plandek.

Profesjonalne usługi – szycie plandek

Dysponujemy wszystkimi urządzeniami niezbędnymi do naprawy plandek – wszystko ze względu na fakt, że zajmujemy się również tworzeniem zupełnie nowych egzemplarzy takich produktów. Możemy więc zamienić uszkodzony element, a także zastosować wszelkie dodatkowe części, których brakuje w eksploatowanym produkcie. Podejmujemy się różnych zleceń – bez względu na stopień uszkodzenia plandeki, a także jej wielkość czy dokładne zastosowanie. Elementy tego typu często pojawiają się m.in. w konstrukcji przyczep, a także samochodów ciężarowych. Z tego powodu do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Naprawa plandek samochodowych i tych stosowanych w przypadku przyczep może dotyczyć takich uszkodzeń, jak rozerwanie, częściowe zmycie nadruku, zgubienie elementów montażowych czy jedynie punktowe uszkodzenie. Bez względu na typ usterki, dbamy o to, by gotowa plandeka była w pełni szczelna i pozwalała na bezpieczne transportowanie towarów. Naprawiamy też modele służące do ochrony obiektów stojących, wykorzystywane m.in. na budowach. Jeśli danego produktu nie da się już naprawić, możemy zaoferować zupełnie nowe plandeki samochodowe.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich klientów prywatnych i firmy zainteresowane szyciem plandek i ich naprawą. Możemy zaoferować wyroby w różnych wersjach, dostosowane do potrzeb konkretnego użytkownika.